Polskie znaczy najlepsze

Moda to wielki świat. Ale to także to, co mamy na wyciągnięcie ręki – znakomite efekty prac zdolnych Polaków.

Polscy projektanci

Zdobywają oni coraz więcej wybiegów i serc kobiet, które kochają ich ubrania. Wielu z nich króluje na okładkach gazet, a zawojowanie świata mody to dla nich bułka z masłem, od lat są obecni na rynku i wiedzą, jak zachwycić. Maciej Zień – to nazwisko zna chyba każdy. Just Unique 💎 – nowy polski brand, który ostatnio coraz częściej wybierają instagramowe blogerki 📲 . Duet Paprocki&Brzozowski od lat urzeka swoim stylem. Ostatnio do świata mody zawitał Robert Kupisz i odniósł ogromny sukces. Dawid Woliński – kontrowersyjny, ale niewątpliwie obecny na rynku od lat i bardzo utalentowany. Ewa Minge jest znana nie tylko ze swoich doskonałych projektów, nie można odmówić jej talentu. Gosia Baczyńska – to jej sukienkę założyła księżna Kate podczas wizyty w Polsce w lipcu 2017 roku.

Polskie sukienki

Niewątpliwie na pochwałę zasługują te firmy, które które wspierają nasz kraj i prowadzą firmy na terenie Polski, dając miejsca pracy Polakom. A jest wśród nich wiele perełek. Bakap to wysoka jakość i ponadczasowa elegancja. Beata Cupriak ceni prostotę, wygodę i styl. By Design to oferta dla młodych i energicznych kobiet, firmę charakteryzuje to, że ubrania szyte są w krótkich seriach. Pretty Girl to marka dla kobiet ceniących wysoką jakość i oryginalne wzory. Odzież damska wymyślona i wyprodukowana w Polsce – czy nie to powinno królować na polskich ulicach?

Polskie obuwie

Nie tylko włoskie buty oznaczają najlepszą jakość. Coraz więcej do powiedzenia mają polscy producenci obuwia. Kazar to firma założona w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku i specjalizuje się przede wszystkim w obuwiu i galanterii skórzanej. W 2013 roku firma otworzyła zagraniczny salon w Bukareszcie, a więc nie tylko Polacy potrafią docenić dobre obuwie w korzystnej cenie. Maciejka to kolejna polska firma oferująca produkty charakteryzujące się doskonałą jakością i ogromną wytrzymałością, ale również bardzo oryginalnym wzornictwem, które niewątpliwie jest ich znakiem rozpoznawczym.

Polski sklep

Izabela Macudzińska to osoba, dzięki której sklep Just Unique jest w obecnym miejscu, a jej doświadczenie sprawia, że wszystko tutaj jest dokładnie takie, jakim powinno być. Warto to sprawdzić na stronie 👉 Just Unique , która jest pełna tego, co każda kobieta potrzebuje. I to wszystko w jednym miejscu! Dlatego jesteśmy przekonani, że Polskie znaczy lepsze!