Najlepszy prezent na walentynki

14 lutego to dla jednych kolejny dzień w kalendarzu, dla innych natomiast dzień szczególny, który będą obchodzić w towarzystwie swojej ukochanej osoby. Bardzo popularne stało się w naszym kraju obdarowywanie partnerów, narzeczonych czy współmałżonków drobnymi lub nie tak bardzo drobnymi upominkami z tej okazji. Jaki wybrać prezent na Walentynki dla niej? Co wybrać dla niego? Zapraszam do zapoznania się z naszymi poradami.

Najlepsze prezenty dla niej

1.Bukiet kwiatów

Okazuje się, że bardzo dużo radości dają kobietom… kwiaty. Z takiego prezentu z okazji Walentynek ucieszy się każda kobieta. Z racji pory roku, kiedy obchodzony jest ten szczególny dzień, dużą popularnością cieszą się bukiety złożone z kwiatów kojarzących się z wiosną. Prym wiodą tulipany, hiacynty czy żonkile. Jak zawsze dużą popularnością cieszą się róże.

2. Kupon do SPA

Dzień w SPA? Dlaczego nie! Całodzienna wizyta w SPA, manicure, pedicure czy masaż gorącymi kamieniami to świetny sposób na prezent z okazji 14. lutego. Do kuponu podarunkowego można dokupić jeszcze drugi – dla siebie. I tym oto sposobem można podarować ukochanej osobie także swoje towarzystwo podczas wizyty w SPA.

3.  Karta podarunkowa do sklepu internetowego

Absolutnym numerem jeden jest karta podarunkowa do wykorzystania w jednym ze sklepów internetowych. Taki podarunek pozwala na zakup odzieży, kosmetyków lub bielizny które najlepiej się przydadzą obdarowanej kobiecie. Karta podarunkowa to najlepszy prezent na walentynki dla niej. Kartę podarunkową można kupić wprawie w każdym sklepie stacjonarnym oraz internetowym. Między innym takie karty oferują ZALANDO, ZARA,  MANGO . 

Wśród polskich projektantów również   w JUST UNIQUE  można kupić kartę dla ukochanej osoby. Ty najlepiej wiesz, co twoja druga połówka uwielbia najbardziej.

Najlepszy prezent na Walentynki dla niego

Z okazji Walentynek kobiety również obdarowują swoich ukochanych mężczyzn. Najlepsze prezenty dla panów to:

3. Wyjście do restauracji

Chyba każdy mężczyzna lubi od czasu do czasu dobrze zjeść. Dlaczego by nie wykorzystać okazji i nie wybrać się na miłą kolację do restauracji? Taki prezent sprawi mnóstwo radości każdemu mężczyźnie.

2. Dobry trunek

Wielu mężczyzn lubi też rozkoszować się smakiem dobrego alkoholu. Największą popularnością zdecydowanie cieszy się whisky. Taki trunek to doskonały pomysł na prezent dla każdego twardziela.

1. Karta podarunkowa

Jeśli dwa powyższe pomysły wydają się być nietrafione, dajemy gwarancję, że trzeci z nich na pewno będzie trafiony. Karta podarunkowa do sklepu z odzieżą, sklepu sportowego czy marketu z elektroniką to uniwersalny pomysł na prezent, który sprawi radość każdemu mężczyźnie.

Walentynki to szczególny dzień. Nie zapominajmy tego dnia o wszystkich, których kochamy.