Trendy stroje kąpielowe 2018

Nadeszła wiosna, a wraz z nią powiew ciepłego powietrza i przygrzewania przyjemnych ciepłych promieni słońca. To znak, że już niedługo przywitamy lato i rozpoczniemy sezon wakacyjny. A to oznacza, że będziemy odwiedzać plaże i zażywać kąpieli zarówno wodnych, jak i słonecznych. Sprawdźmy, jakie panują trendy lato 2018, które stroje kąpielowe wzbudzą zachwyt i jacy polscy producenci będą liczyć się w tym roku na polskich plażach.

Bielizna i stroje kąpielowe Lorin

Jednym z bardziej znanych producentów bielizny i strojów kąpielowych w Polsce jest firma Lorin, która swoją siedzibę posiada w Andrychowie. Obecna kolekcja zapowiada wybór wysoce ekskluzywnych produktów, które podkreślą atuty kobiecego ciała. Stroję kąpielowe na 2018 zakładają przede wszystkim bazowanie na fasonie dwuczęściowym, w stylu bikini.

Do wyboru panie otrzymają figi klasyczne, bardziej pełne, wycięte i wiązane na biodrach. Górę cechuje głęboki dekolt, charakterystyczny dla tego rocznej kolekcji kąpielowej. Producent zapewnia, że stroje przeznaczone są dla kobiet, które chcą wyeksponować piękno swojego ciała. Kolekcje dostępne zarówno w kolorach wyrazistych, jak i pastelowych. Co warte odnotowania, Lorin proponuje także subtelne dodatki wśród, których warto wymienić przede wszystkim zwiewne mini spódniczki.

Polska marka Just Unique

Znacznie szerszy wybór fasonów na lato 2018 proponuje Just Unique, które stawia zarówno na stroje jednoczęściowe, jak i bikini. Prawdziwym hitem Just Unique ma być jednoczęściowy strój w stylu monokini. Charakteryzuje się wyciętą dolną częścią i rzucającymi się w oczy warkoczami, które służą do obwiązania talii. Stroje charakteryzuje głęboki dekolt, który ma być głównym wyznacznikiem tegorocznej mody plażowej. Dostępne są w kilku wariantach kolorowych, z których najbardziej charakterystyczny jest neonowy róż i czerń. Jest to propozycja dla pań odważnych, które lubią kusić. W tym przypadku idealnie sprawdzi się wariant czarny, który posiada seksowne przezroczystości.

 

Feba

Propozycje firmy Febe również zawierają szeroki wariant fasonów. Producent oddaje w ręce pań zarówno stroje jednoczęściowe, jak i dwuczęściowe. Charakterystycznym elementem kolekcji Febe na lato 2018 jest zastosowanie dużej ilości dodatków jak np. kapelusze, zwiewne tuniki, torebki czy pareo. Tu również można zaobserwować bazowanie na śmiałym, głębokim dekolcie. Hitem producenta mają być stroje kąpielowe w różnych odmianach błękitnego koloru.