Jesień oraz zima to czas, kiedy warto wyeksponować modną, wspaniale wyglądającą biżuterię, na przykład w postaci oryginalnych kolczyków. Oczywiście, ważne, aby takie kolczyki były wygodne i aby były odpowiednio widoczne nawet w momencie, kiedy ubierzemy na głowę ciepłą czapkę, a także wyposażymy się w szalik. Jakie kolczyki proponują nam projektanci z pokazów mody na sezon jesień – zima 2018/2019? Jakie motywy będą w tym sezonie najmodniejsze?

Najmodniejsze kolczyki na sezon jesień – zima 2018/2019

Najciekawsze propozycje z pokazów mody, jakie warto poznać już teraz

Kolczykami, które wyjątkowo rzucają się w oczy i są najbardziej zachwycające są te o długości maxi. Posiadają one bogate zdobienia wykonane z pereł. To idealna propozycja biżuterii subtelnej i eleganckiej, która każdej kobiecie dodaje klasy. Ciekawym motywem biżuterii tego rodzaju jest charakterystyczne oplatanie ucha poprzez kolczyk, co może przywodzić na myśl sposób, w jaki skręcają się węże, co w sposób dosłowny można było zaobserwować na pokazie projektanta Roberto Cavalii.

Najmodniejsze kolczyki na sezon jesień – zima 2018/2019

 

Ciekawa jest także propozycja kolczyków dla marki Saint Laurent, która posiada bogate zdobienia wykonane z cyrkonii, które tak jak i perły są na swój sposób prawdziwą kwintesencją elegancji. Modnych propozycji kolczyków z perłami w długości maxi można szukać między innymi w butikach takich marek jak Chanel czy Dior. Kolczyki w wydaniu maxi mogą sięgać nawet za obojczyk, jest to więc biżuteria, która od razu zwraca na siebie uwagę, podobnie z resztą jak bogato zdobione kolie, w których motywem przewodnim na ten sezon są oczywiście perły w nowoczesnym wydaniu.

Najmodniejsze kolczyki na sezon jesień – zima 2018/2019

Kolejnymi modnymi propozycjami z wybiegów są w dalszym ciągu nausznice, które niekoniecznie muszą występować parami. Interesujące, bogato zdobione i oplatające ucho stanowią oryginalną ozdobę każdej kobiety. Również w tym typie kolczyków dominującym motywem przewodnim na ten sezon są ponadczasowe perły. Przeglądając najnowsze stylizacje fashion można mieć wrażenie, że tej jesieni i zimy w naszej kolekcji nie może zabraknąć eleganckiej, rzucającej się w oczy biżuterii, gdzie pierwsze skrzypce grają właśnie perły. Takich propozycji możemy szukać w butikach luksusowych marek modowych, które warto odwiedzić już na samym początku nowego sezonu.